تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - غار زیرزمینی برلوسكنی در سواحل ایتالیا (+عکس)
دوشنبه 20 شهریور 1391  12:24 ب.ظ    ویرایش: - -

جدیدترین تصاویر از ویلای مجلل سیلویو برلوسكنی كه محل برگزاری مهمانی‌های غیراخلاقی وی بوده، غاری متصل به دریا همانند غارهای فیلم‌های هالیوودی را در زیر این ویلا به نمایش گذاشته است. .به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، سالها بود كه وجود غاری در زیر ویلای متعلق به سیلویو برلوسكنی،‌ نخست‌وزیر سابق ایتالیا واقع در جزیره ساردینا به عنوان شایعه مطرح بود اما تصاویری كه روز جمعه از این محل منتشر شد، وجود آن را تایید كرد.

این عكس‌ها به دست آنتونلو زاپادو، عكاس ایتالیایی كه در سال 2009 با گرفتن عكس از مانكن‌های نیمه برهنه در اقامتگاه برلوسكنی مشهور شد، ‌رسیده است.

این غار كه مشابه با غارهای نمایش داده شده در فیلم‌های جیمزباند است دارای یك استخر شنا با كاشی‌های گران قیمت تزیین شده با تصویر"پوسیدون" خدای دریاها، از خدایان یونانی، است. این غار به یك تونل كوتاه و دروازه‌ای در انتهای آن است كه مستقیما به دریا می‌رسد.

اتصال غار با دیگر نقاط ساختمان از طریق پلكان و یك راهرو صورت می‌گیرد كه با چراغ‌های كار گذاشته شده در زمین روشن می‌شود. گمان برده می‌شود كه این مجموعه زیرزمینی در سال 2004 ساخته شده باشد اما هرگز به طور علنی دیده نشده بود.

آنتونلو زاپارو كه هم‌اكنون در كلمبیا به سر می‌برد گفته است این عكس‌ها را از منبعی ناشناس دریافت كرده است.

برلوسكنی پیشتر عنوان داشته بود این مجموعه را به توصیه سرویس‌های امنیتی پس از دریافت 38 مورد تهدید به مرگ ساخته است.

وی پیش از این در این ویلا یك كوه آتشفشان مصنوعی نیز ساخته بود تا مهمانان خود در یكی از مهمانی‌هایش سرگرم كند. 
www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان