تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - آغاز تكمیل ظرفیت آزمون دكتری از فردا
یکشنبه 16 مهر 1391  05:01 ب.ظ    ویرایش: - -

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز مهلت تكمیل ظرفیت آزمون دكتری از فردا خبر داد.

دكتر حسین توكلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به انجام مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری از فردا دوشنبه هفدهم مهرماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: کلیه مجازین آزمون دکتری که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شده نهایی منتشر نشده است، می‌توانند از فردا در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت‌نام و نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند. .



وی افزود: حدود ۱۵۰۰ ظرفیت جدید برای آزمون دکتری سال ۹۱ در مرحله تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده است.

توكلی با اشاره به انتشار كارنامه داوطلبان كنكور دكتری 91 در فردا، اظهاركرد:‌ كارنامه داوطلبان واجد شرایط گزینش كارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریك از كدرشته‌های معرفی شده برای مصاحبه و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق سایت سازمان سنجش در روز دوشنبه قابل دسترسی خواهد بود.

مشاور عالی سازمان سنجش در خاتمه خاطرنشان كرد: با توجه به كنترل های متعدد و بررسی های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ با این حال داوطلبان پس از دریافت كارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت درصورتی كه منحصراً درباره كدرشته‌های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات كارنامه مذكور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداكثر تا 15 آبان منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام كنند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اكیداً خودداری كنند. 

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان