تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - عملیات احداث جاده تنکابن - الموت - قزوین آغاز شد
چهارشنبه 21 فروردین 1392  08:36 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار داخلی ،

عملیات اجرایی جاده تنکابن - الموت – قزوین با حضور رییس جمهور در دهستان 3 هزار تنکابن آغاز شد.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در مراسم افتتاح عملیات ساخت جاده تنکابن – الموت - قزوین و بهره‌برداری از قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در حد فاصل مرزن‌آباد - چالوس به استان مازندران سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه نوشهر، مورد استقبال استاندار و مقامات محلی قرار گرفت و بلافاصله به روستای یامدشت عزیمت کرد. .رییس جمهور در هنگام ورود به روستای یامدشت مورد استقبال پرشور مردم این روستا قرار گرفت و برای دقایقی در اجتماع خودجوش مردم حضور یافته و به ابراز احساسات آنان پاسخ گفت و سپس با ذکر "یا زهرا" "یا مهدی" دستور آغاز عملیات اجرایی جاده تنکابن – الموت – قزوین را صادر کرد.

احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح عملیات ساخت این جاده با اظهار خشنودی نسبت به اینکه سفرش به استان مازندران با آغاز عملیات اجرای یک طرح بسیار بزرگ و تحول‌آفرین مصادف شده است، گفت: از گذشته‌های دور همواره ارتباط سهل و آسان بین جنوب و شمال رشته‌کوه‌های البرز جزء آرزوهای مردم بوده است و امروز که ارزش وقت و عمر انسان‌ها بسیار بالاتر از قبل است، نیاز به جاده‌های جدید و متناسب با شرایط روز بیش از پیش احساس می‌شود.

رییس جمهور اظهار داشت: طبیعت زیبای مازندران در کنار مردم باصفا و مؤمن خطه شمال باعث شده مردم ایران علاقمند باشند که همه ساله برای دیدن این زیبایی‌ها و ملاقات با مردم این خطه به این منطقه سفر کنند، لذا لازم است راه‌های ارتباطی مناسب و با استانداردهای روز برای این منظور احداث شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به پیش‌بینی 3 سال زمان برای ساخت این راه تصریح کرد: کار ساخت این جاده به بچه‌های دفاع مقدس سپرده شده است که برای کار شب و روز نمی‌شناسند و ان‌شاء الله با لطف خدا و یاری ائمه خیلی زودتر از زمان مقرر ساخته شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

رییس جمهور در پایان پیش رو بودن ایام فاطمیه را مورد اشاره قرار داد و از دست‌اندرکاران اجرای این پروژه خواست تا با ذکر "یازهرا" "یا مهدی" عملیات ساخت جاده را آغاز کنند و تا روزی که این جاده به بهره‌برداری می‌رسد حتی یک روز از پا ننشینند. 

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان