تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - كودك 4 ساله بچه 6 ساله را كشت
چهارشنبه 21 فروردین 1392  09:43 ب.ظ    ویرایش: - -

كودكی چهار ساله گلوله ای به سر همبازی شش ساله خود شلیك كرد و او را كشت. این حادثه در شهر كوچكی در ایالت نیوجرسی آمریكا رخ داد. .


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات پلیس ایالت نیوجرسی اعلام كردند  كه در یك حادثه غم انگیز در شهر كوچك «تام رایورز» پسربچه ای شش ساله به نام براندون هولت بر اثر گلوله ای كه همبازی چهار ساله اش به سر او شلیك كرد به شدت مجروح و ساعاتی بعد در بیمارستان جان سپرد.

دوشنبه شب دو كودك در باغ منزل در حال بازی با یكدیگر بودند كه پسربچه چهار ساله كه نامش فاش نشده به داخل خانه رفت و سلاح كالیبر 22 والدینش را برداشت. متاسفانه سلاح پر بوده و ضامن آن آزاد بود. كودك به طور تصادفی ماشه را فشرده گلوله شلیك شده به سر براندون شش ساله اصابت می كند.هنگام حادثه والدین كودك چهار ساله در نزدیكی آنها در باغ خانه بودند. براندون بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما ساعاتی بعد جان سپرد.

جوزف كوروناتو دادستان شهر تام رایورز با ابراز تاسف از این حادثه گفت: مشخص نیست گلوله چگونه شلیك شده است. ما هنوز تصمیمی در مورد تعقیب جزایی  در رابطه با این حادثه نگرفته ایم.

حادثه غم انگیز شهر تام رایورز ایالت نیوجرسی  تنها مورد در رابطه با قاتلی چهار ساله نیست. 48 ساعت قبل از مرگ براندون هولت در حادثه ای تقریبا مشابه در ایالت تنسی یك كودك چهار ساله با شلیك گلوله یك زن 48 ساله را به قتل رسانده بود.

در این حادثه معاون كلانتر شهر لیبانون‌(لبنان) ایالت تنسی در جریان یك مهمانی كلكسیون اسلحه خود را به مهمانان نشان می داد كه پسربچه ای چهار ساله یك سلاح را برداشت و به سوی ژوزفین فانینگ 48 ساله همسر معاون كلانتر شلیك كرده و جا به جا او را كشت. مترجم: بهرام افتخاری.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان