تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - اسامی مدال‌آوران ایران در بازی های آسیایی
شنبه 6 آذر 1389  08:17 ق.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار ورزشی ،

كاروان ورزش ایران با 59 مدال طلا ، نقره و برنز به كار خود در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو پایان داد.
.


به گزارش فارس ، كاروان ورزش ایران با كسب 20 مدال طلا، 14 نقره و 25 برنز (59 مدال در مجموع) به كار خود در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو پایان داد.

در این میان بسیاری از ركوردها جابجا شد كه مهم‌ترین آن كسب بهترین نتیجه پس از انقلاب اسلامی بود. از لحاظ مجموع مدال‌ها ، از لحاظ كسب مدال طلا و هم از لحاظ تنوع رشته‌های ورزشی كه در آنها مدال كسب كردیم.

فهرست تمام مدال‌آوران ایران در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو به شرح زیر است:

روز اول:
تیم ملی تیراندازی زنان در رشته تفنگ بادی 10 متر مدال نقره
احسان پیغمبری در ووشو رشته تالو مدال برنز
محمدرضا رودكی در جودو مدال برنز

روز دوم:
تیم ملی اسپرینت دوچرخه سواری مدال برنز

روز سوم:
مرتضی رضاییان در دسته 69 كیلوگرم وزنه برداری مدال نقره

روز چهارم:
محمدرضا رودكی در جودو مدال نقره

روز پنجم:
حمیدرضا قلی‌‌پور در ووشو رشته ساندا مدال طلا
خدیجه آزادپور در ووشو رشته ساندا مدال طلا
محسن محمد سیفی در ووشو رشته ساندا مدال طلا
علیرضا نصرآزادانی در تكواندو مدال طلا
یوسف كرمی در تكواندو مدال طلا
الهه احمدی در تیراندازی زنان در رشته تفنگ 3 وضعیت 50 متر مدال نقره
تیم ملی تیراندازی زنان در رشته تفنگ 3 وضعیت 50 متر مدال برنز
سجاد عباسی در ووشو رشته ساندا مدال برنز
الهه منصوریان در ووشو رشته ساندا مدال برنز
سارا خوش‌جمال فكری در تكواندو مدال برنز
مهدی سهرابی در دوچرخه سواری مدال برنز

روز ششم:
اصغر ابراهیمی در دسته 94 كیلوگرم وزنه برداری مدال نقره
سوسن حاجی‌پور در تكواندو مدال برنز
سمانه شش‌پری در تكواندو مدال برنز
فرزاد عبداللهی در تكواندو مدال برنز

روز هفتم:
محسن شادی در قایقرانی در رشته روئینگ مدال طلا
محمد باقری معتمد در تكواندو مدال طلا
بهداد سلیمی در دسته +105 كیلوگرم وزنه‌برداری مدال طلا
راحله آسمانی در تكواندو مدال نقره
پریسا فرشیدی در تكواندو مدال نقره
تیم روئینگ زنان مدال برنز
سجاد انوشیروانی در دسته +105 كیلوگرم وزنه‌برداری مدال برنز

روز هشتم:
حسین عسكری در دوچرخه سواری جاده مدال برنز

روز نهم:
سعید عبدولی در كشتی فرنگی مدال طلا
امید نوروزی در كشتی فرنگی مدال طلا
كاوه موسوی در پرتاب چكش مدال نقره

روز دهم:
بابك قربانی در كشتی فرنگی مدال طلا
طالب‌ نعمت‌پور در كشتی فرنگی مدال طلا
فرشاد علیزاده در كشتی فرنگی مدال برنز

روز یازدهم:
سجاد مرادی در دوومیدانی ماده 1500 متر مدال نقره

روز دوازدهم:
ذبیح‌الله پورشیب در كاراته مدال طلا
جمال میرزایی در كشتی آزاد مدال طلا
صادق گودرزی در كشتی آزاد مدال طلا
احسان حدادی در پرتاب دیسك مدال طلا
مهدی تقوی در كشتی ازاد مدال نقره
علی مظاهری در بوكس مدال برنز
محمد ستارپور در بوكس مدال برنز
روح‌الله حسینی در بوكس مدال برنز
محمد صمیمی در پرتاب دیسك مدال برنز

روز سیزدهم:
احمدرضا طالبیان در قایقرانی مدال طلا
سجاد مرادی در دوی 800 متر مدال طلا
رضا یزدانی در كشتی آزاد مدال‌ طلا
شاهو ناصری در قایقرانی مدال نقره
كایاك 4 نفره مردان مدال برنز
تیم ملی كبدی بانوان مدال برنز
فاطمه چالاكی در كاراته مدال برنز
فردین معصومی در كشتی مدال برنز

روز چهاردهم:
جاسم ویشگاهی در كاراته مدال طلا
تیم ملی كبدی مردان مدال نقره
تیم ملی هندبال مدال نقره
تیم ملی والیبال مدال نقره
تیم ملی بسكتبال مدال برنز
سمیرا ملكی‌پور در كاراته مدال برنز

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان