تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - تشریح سیاست های اجرایی كیش در سال جدید
دوشنبه 15 فروردین 1390  06:24 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار داخلی ،

مدیر عامل منطقه آزاد كیش ضمن تشریح برنامه های این سازمان در سال جدید از برگزاری نمایشگاه های مختلف در این منطقه خبر داد. .



به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش علیرضا عامری، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد كیش گفت: دولت نهم و دهم با شعار عدالت محوری، مهرورزی و خدمات رسانی به مردم روحیه نشاط و همدلی را به كشور و میان اقشار مردمی بازگرداند.

وی با اشاره به رضایت مندی مردم به عنوان اولویت های برنامه سازمان منطقه آزاد كیش افزود: ظرفیت های ویژه ای در حوزه اقتصادی و گردشگری در كیش وجود دارد كه سرمایه گذاران و تجار می توانند با بهره گیری مناسب از قوانین حاكم بر مناطق آزاد از این ظرفیت ها استفاده نمایند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد كیش گفت: سیاست های ما در سال 90 حركت جهادگونه در مسیر توسعه اقتصادی و گردشگری و حول محور تأمین عدالت اقتصادی و اجتماعی خواهد بود.

وی همچنین به دهه چهارم انقلاب كه به دهه پیشرفت و عدالت نام گرفته است اشاره كرد و افزود در حال حاضر كه در سومین سال این دهه قرار داریم جهت گیری برنامه ها و اهداف كلان نظام بر محوریت پیشرفت و عدالت، مسیر رو به توسعه خود را طی می كند و ما نیز به سهم خود در این جزیره زیبا به عنوان یك نعمت خدادادی و منطقه ای كه حاصل دسترنج بسیاری از مدیران و مسئولان متعهد است سعی بر آن داریم كه بتوانیم آینده ای روشن و شكوهمند را برای آن رقم بزنیم. عامری توسعه و تجهیز بندرگاه، سرعت بخشیدن به طرح های نیمه تمام ، جذب گردشگری خارجی بویژه از كشورهای اسلامی و اجرای پروژه های جدید گردشگری و فرهنگی را به عنوان بخشی از برنامه ها در سال آینده معرفی كرد.

 وی یادآور شد: ایجاد زمینه برای برگزاری نشست ها، كنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی در كیش از برنامه های دیگر ما در این جزیره زیبا است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد كیش همچنین به توسعه صادرات و تولیدات صادرات محور در كیش اشاره كرد و گفت: علاوه بر وجه گردشگری كه اهمیت ویژه ای در كیش دارد وجه تجاری و تبادلات بین المللی كالا در كیش را با جدیت دنبال خواهیم كرد.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان