اخبار داغ

الناز احمدزاده پرستاری که مورد تمجید باشگاه رم قرار گرفت کیست؟ + عکس

الناز احمدزاده پرستاری که مورد تمجید باشگاه رم قرار گرفت کیست؟ همچنین عکسها و اطلاعات تکمیلی درباره الناز احمدزاده پرستاری که به بیماران کرونایی کمک می کند. صفحه توئیتر باشگاه رم و ادامه تمجیدها از پرستاران ایرانی؛ الناز احمدزاده، پرستاری در تهران است که یک هوادار بزرگ فرانچسکو توتی نیز محسوب می شود. او هر روز به بیماران آلوده به کووید ۱۹ کمک می کند.

الناز احمدزاده پرستاری که مورد تمجید باشگاه رم قرار گرفت کیست؟ + عکس
الناز احمدزاده

صفحه توییتر باشگاه آ اس رم ایتالیا طی چند وقت اخیر توجهات زیادی به هواداران ایرانی خود داشته است. صفحه فارسی باشگاه رم اختصاص به اخبار این باشگاه به زبان فارسی دارد.

در روزها و هفته های اخیر تعداد زیادی از شهروندان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. این ویروس هر روز قربانیان زیادی می گیرد و افراد زیادی را مبتلا می کند. در جدیدترین آمار دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت:

از دیروز تا امروز ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۲۵۸۹ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. تا کنون ۳۸۷۲ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند. خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۲۷۰۳۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

۳۹۸۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۱۱ هزار و ۱۳۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

الناز احمدزاده پرستاری که مورد تمجید باشگاه رم قرار گرفت کیست؟ + عکس


l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن