چهره هاسلبریتی ایرانی

واکنش سارا و نیکا پایتخت به لو رفتن فیلم رقص در پارتی ؛ فتوشاپ بود!

واکنش سارا و نیکا پایتخت به لو رفتن فیلم رقص در پارتی یکی از خواهران دوقلوی سریال پایتخت معتقد است فیلم ها منتشر شده از آنها فتوشاپ بوده است. چندی قبل ویدیو سارا و نیکا فرقدانی بازیگران دوقولوی سریال پایتخت روز گذشته در یک ماشین با دو پسر در شبکه های مجازی منتشر شده بود. بعد از آن نیز ویدیو حضور آنها در یک پارتی در فضای مجازی منتشر شد.

این در حالیست که منفی ترین کار این دوقولوها در مجموعه سریال های پایتخت تقلب آنها در سری پنجم این سریال بود! پیشتر فیلمی از این دو در حال کشیدن قلیان نیز منتشر شده بود.

با انتشار این ویدیو بسیاری از کاربران فضای مجازی واکنش های جالبی داشته اند بسیاری از این واکنش ها حول کاراکتر نقی معمولی در سریال پایتخت می گردد. کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند آیا نقی خبر دارد سارا و نیکار کجا هستند!

استقبال از سریال پایتخت ۶ طی شب های گذشته بسیار زیاد شده و آنطور که تلویزیون گفته این سریال پر بیننده ترین مجموعه نوروزی امسال بوده است. ششمین فصل از سریال طنز پایتخت مثل فصل های گذشته بازهم داستانی دارد که بسیاری از دوستداران آن را تا قسمت آخر به سمت خود جذب می کند.

همچنین در جدیدترین خبر در خصوص این سریال آمده قسمت پانزدهم و آخر سریال نوروزی پایتخت ۶ قرار نیست پخش شود! در همین خصوص سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت درباره مشکلات تولید این مجموعه با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های پایانی سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت.

واکنش سارا و نیکا پایتخت به لو رفتن فیلم رقص در پارتی ؛ فتوشاپ بود!
واکنش سارا و نیکا پایتخت به لو رفتن فیلم

l
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن